Hey sen fastPay’li! Hayatın senin için çok daha kolay olduğunu biliyoruz. fastPay’li olduğun için cepten cebe ücretsiz para gönderebiliyor, ATM’lerden kartsız para çekebiliyor ve anlaşmalı iş yerlerinde ödemelerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsun. Yine de hayatı kolaylaştırmada bir sınır yok ve sen fastPay’li sınırları aşıyorsun. fastPay’li olmanın ayrıcalıklarıyla bir sınırı daha aşmaya hazır mısın? Eğer hazırsan seni A101’e bekliyoruz!

fastPay ailesine katılan A101’de, bundan böyle alışverişinizin tek sorumlusu sen olacaksın. Kasada cüzdanını bulmaya çalışırken tüm çantanı dökmeye kalkışmaların, kredi kartların yanında mi değil mi diye hesaplar yaptığın ya da cebindeki son para ile alışveriş yaparak nakitsiz kaldığın ve kasada sırasını bekleyen insanların homurdanmaları ile gerildiğin alışveriş hatıralarını bir kalemde sil!

Bundan böyle tüm A101’lerde, ürün okutur gibi telefonundaki QR kodu okutarak alışverişini tamamlamayabileceksin. fastPay’e istediğin kredi kartlarını tanımlayarak alışverişini sorunsuz bir şekilde tamamlayabilecek, hızlı ödeme özelliği sayesinde kasada geçirdiğin dakikalara elveda diyecek, kasada sıra bekleyenleri ise, ödeme şeklinle kendine hayran edeceksin.

Tabi ki bu kadar yetmez, bir kereye mahsus A101’den fastPay ile yapacağın alışverişinde 10 TL ve alışveriş tutarının %10’u da fastPay bakiyene hediye gelecek. Ayrıca bir sonraki alışverişlerinde %10 iade devam edecek. E ama daha ne olsun!

Google Play Store ya da App Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğin fastPay uygulamasıyla telefonunun sorumluğunu artırmak ve hayatını kolaylaştırmak senin elinde. fastPay uygulamasını indir, istediğin kartını uygulamaya kaydet ve en sevdiğin kartlarını favorilerine ekleye. Ardından A101 gibi anlaşmalı mağaza ve dükkânlara gir, alışverişini hızlıca, güvenle ve şaşkın bakışlar arasında gerçekleştir. fastPay’li olmanın gururuyla, mağazadan ağır çekimde çıktığını hissedebilirsin.

fastPay geçerli A101 Şubeleri

QR Kodu ile Kasada Nasıl Ödeme Yapılır?

Her an elinin altında olan cep telefonunla maillerini okuyabiliyor, hesap yapabiliyor, fotoğraf çekebiliyorsun. Kısacası bir telefonun yapmakla yükümlü olduğu şeylerden çok daha fazlasını yapıyorsun. Peki, telefonun bunca şeyi yapma özelliğine sahipken onu kısıtlamak niye? Artık ödemelerini yapma sorumluğunu telefonuna vermenin zamanı geldi de geçiyor.

fastPay’li olmanın havasına kapılarak A101’den ağır çekimde çıkmadan önce, telefonunu kasada okutmayı unutma. Alışverişinin tutarı kasada belirlendikten sonra cep telefonunda QR kodu oluşturmalısın (her şeyi telefondan beklememek lazım). Bunun içinse telefonunu yan çevirmeli ya da uygulamanın ana sayfasında yer alan “QR ile öde” butonunu kullanmalısın. Ardından oluşturduğun bu kodu okutuyor ve bu sayede ödemeni hızlıca gerçekleştirmiş oluyorsun. Eğer bonkör bir günündeysen ve harcaman 150 TL’yi geçiyorsa, telefonuna gelecek olan bildirime tek tıkla onay vermen yeterli olacak. QR kodun okunmadığı durumlarda ise sakın paniğe kapılmayasın. Çünkü kasiyer, kod bilgisini elle girerek de işlemini gerçekleştirebilir.

fastPay uygulaması ile alışverişte yepyeni bir devir başlıyor. Sen de alışverişlerini kendin gerçekleştirmek ve anlaşmalı mağazalardan fastPay’li olmanın verdiği özgüvenle çıkmak istiyorsan bu yeni döneme katıl! İster DenizBank’lı ol istersen olma, fastPay’i indirdiğin anda bu keyif senin!

Kampanya Şartları:

  • fastPay ile A101 arasındaki kampanya 09.05.2019- 31.08.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında fastPay’in geçerli olduğu A101 mağazalarında fastPay ile yapılan ilk ödemede kullanıcılara 10 TL ve alışveriş tutarının %10’u kadar iade verilecek olup, kullanıcıların fastPay ile yaptıkları sonraki ödemelerde %10 iade devam edecektir.
  • İade tutarı kampanya süresi boyunca ilk ödemede iade edilecek 10TL dahil toplamda 35TL'yi aşmayacak olup en geç 1 hafta içerisinde müşterilerin fastPay bakiyelerine yüklenecektir.
  • fastPay kampanya içinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.