Biletall bilet fiyatlarında ekstra indirim fastPay'le olur!

Hayatımıza kattığı yeniliklerle alışkanlıkları değiştiren fastPay, şimdi de bilet alışverişlerinde hem hızlı hem de daha kazançlı bir ödeme seçeneği sağlıyor. Biletall kampanyası, fastPay kullanıcılarının avantajlı dünyasına kazandıran bir alışveriş seçeneği daha ekliyor. Planladıkları seyahatlerde uçak bileti ve otobüs bileti ödemelerini fastPay'le gerçekleştiren fastPay'lilere kazandıran fırsatlar sunan biletall kampanyası; fastPay'in kazandıran fırsatlarından sadece biri. Sana özel biletall kampanyasının avantajlarından hemen yararlanmaya başlamak için, anlaşmalı bilet alış işlemlerinde fastPay'i tercih ederek ödeme yapmanız yeterli.

fastPay Biletall Kampanyası Nedir?

fastPay Biletall kampanyası, otobüs, uçak ve tren bileti alışverişlerinde, fastPay'le gerçekleştireceğin ödemelerde, para iadesi yöntemiyle kazanç sağlayan, avantajlı bir ödeme yöntemidir. Nakitsiz ödeme sisteminin sağladığı avantajlarla alışkın olduğun kolay ve hızlı ödeme yöntemi fastPay, kampanya süresince sağladığı fiyat avantajıyla da beğeni toplamaya devam ediyor. Biletall kampanyası, www.biletall.com 'dan gerçekleşecek bilet alımlarında her ay 10 TL, toplamda 30 TL iade sağlanıyor. Otobüs, uçak ve tren biletlerinde geçerli olan fastPay kampanyası, 2019'da fastPay'lilere daha karlı alışverişin kapılarını aralıyor.

Farklı kampanyalarla kazanmaya devam etmek ve birçok ödeme işleminde sıra beklemeden ödemelerini yapmak için fastPay kampanya ve fırsatlarını takip et, sen de fastPay'le kazananlar arasında yerini al.

fastPay Biletall Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

www.biletall.com adresinden, planladığın seyahat için bulduğun ucuza bilet ödemesinde, fastPay ödeme seçeneğini seçtikten sonra, fastPay profiline yönlendirileceksin. Bu aşamada, herhangi bir bankaya ait kredi kartınla gerçekleştireceğin ödeme onayıyla, fastPay'li olmanın ayrıcalığından sen de yararlanmış olacaksın. Birçok alanda kazandıran kampanyalarla yüzleri güldüren fastPay, hayatı kolaylaştırmanın yanında, özel indirimleriyle de sana özel avantajlar sunmaya devam ediyor.

fastPay Biletall Kampanyası Koşulları Nelerdir?

  • 15 Mayıs itibari ile; 3 ay sürecek kampanya boyunca aylık 10 TL iade, kampanya boyunca maksimum 30 TL iade.
  • Kampanya adı: www.biletall.com web sitesinden otobüs ve uçak biletini fastPay ile al her ay aldığın bilet için ilgili ayda 10 TL iade kazan!
  • Kampanya tarihi: 15 Mayıs – 15 Temmuz 2019
  • www.biletall.com web sitesinden 30 TL ve üzeri fastPay ile yapılacak bilet alımlarında her ay aldığın bilet için ilgili ayda 10 TL iade, kampanya boyunca maksimum 30 TL iade kazan!
  • Kampanyadan faydalanabilmek için ödeme sayfası ekranında fastPay ile ödeme seçeneğini tıkla ödemeni hızla gerçekleştir.
  • Metro Turizm , Öz Kaymak Turizm, Kontur Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm , Efe Tur, Gürkan Turizm, Öz Emniyet Seyahat , İzmit Seyahat ve Lüks Artvin Seyahat firmaları otobüs biletleri kampanya haricindedir.
  • İade tutarı 1 hafta içerisinde müşterilerin fastPay bakiyelerine yüklenecektir.
  • DenizBank kampanya içinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.