Türkiye'de Bir İlk Daha: fastPay İle Nakitsiz Stadyum

Ödeme işlemlerinde pratik ve zaman tasarrufu sağlayan teknolojilerle gündeme gelen fastPay, kullanıcıların hayatı kolaylaştıran ilklerine bir yenisini ekliyor.

Yoğun tempo içinde zaten kısıtlı olan vaktini daha da zora sokan ödeme ve yükleme gibi işlemleri kolaylaştıran fastPay; nakit kullanmadan hızlı ödemeler yapmanı kolaylaştırıyor. fastPay, hayatın her alanında karşına çıkan ödemeleri kolaylaştıran yenilikçi teknolojisiyle şimdi de sporseverlere ayrıcalıklı bir deneyim sunuyor. Sen de hemen fastPay’i indir, statta cüzdanına ihtiyaç duymadan hızlı ve kolay bir şekilde ödemeni yap, 100 TL’ye varan iadeyi kap. Ayrıca 19 Mayıs’da oynanacak Galatasaray- Başakşehir maçına VIP maç bileti fastPay’den!

fastPay'in Galatasaray ile birlikte Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde başlatacağı yeni uygulama, futbolseverler için adeta bir devrim niteliğinde.

"Nakitsiz Stadyum" fikrinden yola çıkılarak taraftarlar, spor kompleksi içindeki neredeyse tüm ihtiyaçlarını kolayca karşılayabiliyor. Böylece zaman kayıpları, nakit ve bozuk para taşıma stresi ortadan kalkarken, yanında cüzdan taşımadan futbolun tadına varmanın önü açılıyor.

19 Mayıs Galatasaray- Başakşehir Maçına VIP Maç Bileti Kazan

19 Mayıs'da oynanacak Galatasaray- Başakşehir maçına VIP maç bileti fastPay'den!

  • @fastpayapp Instagram hesabımızı takip et
  • Maça gitmeyi en çok sevdiğin tribün arkadaşını nedeniyle birlikte #fastPayleolur hashtag'iyle tagle

Yapılacak çekilişte Galatasaray- Başakşehir maçına çift kişilik VIP maç bileti kazanacak 3 kişiden biri olma şansı yakala.

Bu kampanya Denizbank A.Ş. adına MPİ'nin 10.05.2019 tarih ve 40453693-255.05.02E.4517 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 13.05.2019 (saat 00:01)- 17.05.2019 (saat 12.00) tarihleri arasında, Türkiye genelinde, www.instagram.com internet sitesine giriş yaparak DENİZBANK A.Ş. için düzenlenecek yarışmada, @fastpayapp Instagram hesabını takip eden ve @fastpayapp Instagram hesabından paylaşılacak postun altına maça gitmeyi en çok sevdiği tribün arkadaşını etiketleyip,  nedeni ile yorum yazanlar yarışmaya katılacak.Değerlendirme sonunda 3 kişiye 2ser adet Galatasaray-Başakşehir maçina 900TL değerinde VIP maç bileti verilecektir. Kazanan talihliler,17.05.2019 tarihinde saat:15.00 www.instagram.com/fastpayapp sayfasında yarışma yapılacak fotoğrafın altında yayınlanacaktır. Denizbank A.Ş., Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD.ŞTİ. çalışanlarıile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilemez.İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Nakitsiz Stadyum Nedir?

fastPay, Galatasaray spor kulübü ile birlikte stadyum deneyimini yeniden şekillendiriyor. Stadyum içinde birçok noktada hizmet ve ürün almak için nakitsiz ödeme yapmayı sağlayan uygulama, nakit ve bozuk para taşıma derdine son veriyor.

2018-2019 sezonunda Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nin tamamında uygulamaya sokulacak olan Nakitsiz Stadyum'un kapsamı 2019-2020 sezonunda daha da genişleyecek. Maç keyfini ileri düzeye taşıyan yenilikçi Nakitsiz Stadyum projesinin ileriki dönemlerde yalnızca stadyum içinde değil spor kompleksinin çevresinde yer alan işletme ve alanlarda da geçerli olması hedefleniyor.

fastPay üye iş yerleri ile anlaşmalı yerlerde geçerli olacak nakitsiz ödeme kolaylığı, on binlerce taraftarın birçok işlemini çok daha kolay ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmesi için hayata geçiyor. Anlaşmalı yerlerde geçerli temassız ödeme kolaylığı, özellikle büyük derbilerin kalabalık atmosferinde nakit ve bozuk para taşıma derdini ortadan kaldırmayı ve futbol severlere benzersiz ve çok daha hızlı bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

fastPay'le Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde Nasıl Ödeme Yaparım?

Nakitsiz ödeme, akıllı telefonlar üzerinden gerçekleşen yenilikçi, hızlı ve temassız bir ödeme sistemi. fastPay ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde yer alan ve nakitsiz ödeme hizmeti sunan işletmelerde hızlı ödeme gerçekleştirebilirsin.

fastPay ile ödeme yapmak için ilk olarak fastPay uygulaması üzerinden, Ali Sami Yen Spor Kompleksi içinde yer alan anlaşmalı yerlerde fastPay üzerinden kredi kartını ya da hesabını kullanarak ürettiğin QR kodu kasiyere göster. Böylece stadyum içindeki atmosferin tadını çıkarabilir, derbi heyecanını doyasıya yaşayabilirsin. Üstelik fastPay ayrıcalıklarından DenizBank müşterisi olsun ya da olmasın herkes yararlanabiliyor. Dilediğin kredi kartını fastPay'e ekleyerek hayatına hız ve kolaylık katabilirsin.

fastPay Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde Hangi Noktalarda Geçerli?

fastPay, Ali Sami Yen Spor Kompleksi'ndeki çok sayıda anlaşmalı iş yerinde geçerli. fastPay'i yeme-içme seçeneklerinden mağazalara çok sayıda işletmede kullanabilirsin.

fastPay uygulamasıyla Ali Sami Yen Spor Kompleksi'ndeki tüm ödeme işlemlerini nakit kullanmadan tamamlayabilir, tüm vaktini daha çok eğlenerek ve heyecan dolu atmosferin tadını çıkararak yaşayabilirsin. Stadyumda fastPay'in geçerli olduğu Baget Büfe, Simit Sarayı, Backhouse, Workinton, Gelik Restaurant, GS Store ve GS Müzesi'nde ödeme işlemlerini yanında nakit taşımadan kolayca gerçekleştirebilirsin.

İstanbulkart ve fatura ödeme altyapısıyla hayatı kolaylaştıran nakitsiz ödeme teknolojisi fastPay, Galatasaray Spor Kulubü ile zamanını daha iyi kullanman ve birçok işlemi nakit kullanmadan tamamlaman için yenilikçi çözümler sunuyor. Yeni teknolojilerle hayata hız katan fastPay'i hemen akıllı telefonuna indir, mobil dünyanın konforunu sen de yaşa.

Kampanya Koşulları :

  • fastPay’in Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyum içindeki nakitsiz stadyum kampanyası 06.03.2019- 31.05.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında stat içinde fastPay ile yapılan ödemelerde kullanıcılara %10 iade verilecektir. İade tutarı kampanya süresi boyunca 40 TL'yi aşmayacak olup en geç 1 hafta içerisinde müşterilerin fastPay bakiyelerine yüklenecektir.
  • Kampanya sırasında ayrıca stat içerisinde DenizBank GS Bonus kullanılarak yapılan işlemlerde de, tutarın %10’u DenizBank GS Bonus’a iade edilecektir. DenizBank GS Bonus‘a yapılacak olan iade işlemleri kampanya süresi boyunca 40TL'yi aşmayacaktır.
  • Ayrıca stat içerisinde anlaşmalı yerlerde fastPay ile yapılacak ilk alışverişte 10 TL iade edilecek olup iadeler kullanıcıların fastPay bakiyelerine en geç 1 hafta içerisinde yüklenecektir. Stat içerisinde DenizBank GS Bonus kullanılarak yapılacak ilk işlemde de ilave 10TL DenizBank GS Bonus’a iade edilecektir.
  • fastPay kampanya içinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.