Yenileniyoruz!


Sevgili fastPay’li,

Sana güzel bir haberimiz var; YENİLENİYORUZ

2012 yılından bu yana DenizBank A.Ş.’nin uygulaması olarak hayatına devam eden fastPay Mobil Cüzdan (“fastPay”) ürünü Haziran 2022 itibariyle, elektronik para ve ödeme hizmetleri alanında faaliyet gösteren ve %100 DenizBank A.Ş. şirketi olan, fastPay Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye (“fastPay A.Ş.”) devredilecektir.

fastPay A.Ş., 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun uyarınca Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından lisans verilmiş bir elektronik para ve ödeme kuruluşudur.

Yenilenen fastPay’de de alışkın olduğun yüksek fastPay hizmet kalitesi ile ürün ve hizmetlerden yararlanmaya devam edebileceksin.

Haziran 2022 tarihinden itibaren;

fastPay’i kullanmaya devam etmek istersen; yenilenen fastPay uygulamasını, uygulama marketlerinden yükleyip, giriş ve kayıt işlemlerini tamamlarsan, mevcut bakiyen, işlem geçmişin, kayıtlı kartların, ürün ve hizmetlerle ilgili yapılan analizlerle beraber profilin otomatik olarak yeni fastPay uygulamasına aktarılacak ve hizmet almaya kaldığın yerden devam edebileceksin. Bu durumda veri sorumlusu olarak fastPay A.Ş. tarafından kişisel verilerinin en üst seviyede korunmaya devam etmesi için gerekli teknik ve idari tedbirler alınmıştır. Kişisel verilerinin korunması hakkındaki aydınlatma metnine https://fastpay.com.tr/fastpay-kisisel-verilerin-korunmasi linkinden ulaşabilirsin.

fastPay’i kullanmaya devam etmek istemezsen; fastPay hesabını kapatmak için fastPay hesabında o tarih itibariyle kalan tutarı DenizBank şubelerinden çekebilirsin.  Bu durumda kişisel verilerin DenizBank A.Ş. tarafından mevzuat gereği 10 yıl boyunca saklanacak ve bu süre sonunda kişisel verilerin silinecek, yok edilecek veya anonimleştirilecektir.

Devir tarihinden önce bizimle (DenizBank A.Ş.) 0850 222 0 800, devir tarihinden sonra fastPay A.Ş. ile 0850 737 77 77 numaraları üzerinden iletişime geçebilirsin.

Haziran 2022 tarihinden itibaren uygulama marketlerinde seni bekliyor olacağız :)

Unutma; Böyle güzellikler fastPay ile olur…

DenizBank A.Ş.