Hiç Hesapta Yokken Yanında fastPay Var!

fastPay ile Eskişehir'de yapacağın restoran, alışveriş ve fatura ödemelerinin her birinde 5'er TL olmak üzere ilk 3 ödemende toplam 15 TL iade bizden.
fastPay'de kredi kartı ile fatura ödemelerinde sıfır komisyon avantajı yanında yalnızca ev ekonomini değil sosyal hayatını da düşünüyor, harcadıkça kazandırıyoruz!

fastPay sayesinde cep telefonun ile ödeme yapabilir, nakit para çekebilir ve birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebilirsin. Dilediğin bankaya ait herhangi bir kredi kartını fastPay'e ekle ya da fastPay hesabına nakit yükle ve ödemeye anında başla!
Haydi, nazlanma hemen harcamaya başla, detaylar ise kampanya koşullarında!

fastPay'i hemen indir; restoran, alışveriş ve fatura ödemelerinde avantajları kaçırma! Fırsatlarla dolu fastPay dünyasına hemen katıl!
Diğer fastPay kampanyaları hakkında detaylı bilgiye mobil uygulamamız üzerinden ulaşabilirsin.

fastPay mobil uygulamasını indirmek için;

Kampanya Koşulları:

  • fastPay Eskişehir iline ait kampanya yalnızca Eskişehir ili içerisinde 01.10.2018- 31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında müşteriler her ay fatura veya anlaşmalı üye iş yeri ödemelerinden ilk 3 ödemede her birinden 5'er TL olmak üzere toplamda 15TL iade hakkı kazanacaktır.
  • Fatura harcamaları Eskişehir GAZ, Eskişehir Elektrik ve sabit telefon ödemelerine aittir.
  • Eskişehir iline ait anlaşmalı yerlerde harcamalar minimum 5TL olmalıdır.
  • İadeler 1 hafta içerisinde fastPay bakiyelerine yüklenecektir.
  • DenizBank kampanya içinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Nasıl Kullanırım