Konserde, tiyatroda, sinemada ucuzluk fastPay'le olur!

Hayatın her alanında zamanı daha iyi kullanan ödeme çözümleriyle dikkat çeken fastPay, nakitsiz ödeme biçimleriyle uzun kuyruklar ve vakit kayıplarının önüne geçiyor.

fastPay Biletinial kampanyası, biletinial.com iş birliğiyle sinemadan tiyatroya, sergiden konsere, birçok kültür sanat etkinliği için gerçekleştireceğin bilet ödemelerinde karlı bir sistem sunuyor. Kültür - sanat alanında gerçekleşecek alışverişlerinde, her ay 5 TL geri ödeme sağlayan kampanya, nakitsiz alışveriş konforunu kazançlı bir ödeme biçimiyle bir araya getiriyor.

Seni düşünen hızlı ve pratik alışveriş çözümü fastPay, özel avantajlar ve ayrıcalıklar tanıyan kampanyalı ödeme seçenekleriyle de kazançlı alışverişin kapısını aralıyor. fastPay biletinial kampanyası, yılın en karlı bilet erişim koşullarıyla fastPay'lilere ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Üstelik fastPay biletinial kampanyasına katılmak ve avantajlarından yararlanmak çok kolay!

fastPay mobil uygulamasını indirmek için;

fastPay Biletinial Kampanyası Nedir ?

Hayatımıza getirdiği yeni kolaylıklardan sonra fastPay, şimdi de nakitsiz alışveriş kullanıcıları için bilet ödemelerinde özel bir kampanyaya imza atıyor. Bu kampanyayla fastPay kullanıcıları, hem hızlı ve kolay ödemenin avantajından hem de fastPay kampanya ayrıcalıklarından aynı anda yararlanmış oluyor. Sinema, tiyatro, sergi ve konser gibi kültür - sanat etkinlikleri için alacağın biletlerin ödemelerinde geçerli olan fastPay Biletinial kampanyası, her ay bilet harcamanın 5 TL'sinin fastPay hesabınıza geri ödenmesini sağlıyor. Bu sayede; bulunduğun yerden, istediğin anda kolayca aldığın etkinlik biletleri, aynı zamanda en uygun fiyata bilet avantajını da beraberinde getiriyor.

fastPay Biletinial Kampanyasından Nasıl Faydalanılır ?

fastPay biletinial kampanyası, tüm fastPay kullanıcılarına katılımı son derece kolay bir fırsat sunuyor. Yapmanız gereken ilk şey, fastPay mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirmek.

fastPay kampanyasından yararlanmak için, www.biletinial.com internet sitesinden ve mobil uygulamasından istediğin etkinlik için uygun bileti seç ve fastPay ile öde menüsüne gelerek, fastPay hesabına giriş yap. Mobil uygulama menüsünden, yapacağın ödeme işlemini seçerek, bilet bedelini fastPay’e tanımlı kartından veya fastPay bakiyenden ödemen yeterli. Bu şekilde, her ay ilk bilette geçerli 5 TL iade bedeli, 1 hafta içerisinde fastPay hesabına iade olarak geri yüklenecek. Kültürel etkinlik harcamalarında fastPay'i tercih ederek sen de kazançlı ve kolay alışverişin keyfini çıkarabilirsin!

Biletinial Kampanyası Koşulları Nelerdir?

  • fastPay ile BiletiniAl kampanyası 25.10.2018-31.12.2019 tarihleri geçerlidir.
  • www.biletinial.com web sitesi üzerinden her ay fastPay ile yapılan ilk bilet alımına 5TL iade verilecektir.
  • Her ay ilk bilette 5TL kazanım devam edecektir.
  • İade tutarı 1 hafta içerisinde müşterilerin fastPay bakiyelerine yüklenecektir.
  • DenizBank kampanya içinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya sonunda kazanılan ve 3 ay boyunca kullanılmayan hediye TL tutarları fastPay tarafından geri alınabilir.