Digiturk fatura ödemelerinde indirim fastPay'le olur!

Fatura ödemenin en kolay yolunu sunan fastPay, şimdi Digiturk'lülere de kazandırıyor. Digiturk fatura ödemelerinde 10 liraya kadar ödeme iadesi ister misin? Digiturk üyeleri fastPay ile fatura ödedikçe kazanıyor, seyir zevkini ikiye katlıyor!

Digiturk Kampanyası Nedir?

Digiturk kampanyası her ay en yeni filmleri, dünyaca ünlü dizileri, heyecanlı futbol maçlarını ve dünyanın dört bir yanından en güncel haberleri takip eden Digiturk müşterilerini fastPay’in kolaylığı ile tanıştırıyor. Digitürk kampanya katılımcıları, fastPay indirerek online işlemlerle fatura ödüyor, yaptıkları her fatura ödemesinde 10 liraya kadar iade alabiliyor. Üstelik yalnızca DenizBank'a değil, tüm bankalara ait kredi kartlarını fastPay'e ekleyerek tanımlayabilir, dakikalar içinde fatura ödemeni gerçekleştirebilirsin.

İster sinema tutkunu ister maç meraklısı ol; Digiturk üyeliği için kesilen faturayı fastPay üzerinden ödeyerek anında kazan!

Digiturk'ün yenilikçi vizyonu, fastPay'ın inovatif uygulaması ile bir araya geliyor, kullanıcılar kazanıyor. Digiturk faturandan hiçbir ek komisyon alınmadan, fastPay altyapısının güvencesinde ödeme yapabilir, her ay ödeme gerçekleştirerek kazanmaya devam edebilirsin. Telefon ile birkaç tuşlama ile faturanı ödeyebilir, uzun süren fatura işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilirsin.

Digiturk Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

Digiturk kampanyasından yararlanmak için sadece fastPay müşterisi ve Digiturk üyelik sahibi olman yeterli. Taahhütsüz ve masrafsız olarak yararlanılabilen kampanya, fastPay indiren Digiturk abonelik sahibi herkese açık. Üstelik yalnızca DenizBank'a değil, tüm bankalara ait kredi kartlarını fastPay'e ekleyerek ödeme sistemine tanımlayabilir, dakikalar içinde fatura ödemeni gerçekleştirebilirsin. 7 gün 24 saat ödeme yapabilmeni sağlayan uygulama ile anında, güvenle Digiturk faturanı ödeyebilir, 1 hafta içinde yüklenen bakiyeni uygulama üzerinden görüntüleyebilir ve kullanabilirsin. Ayrıca kampanyadan faydalanmak için ekstra bir imzaya, taahhüde, komisyona gerek duyulmuyor.

Digitürk Fatura Kampanyası Koşulları Nelerdir ?

  • fastPay ve Digiturk arasındaki kampanya 22.10.2018 - 31.12.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan sadece fastPay müşterileri taahhütsüz ve masrafsız faydalanabilecektir.
  • Kampanya kapsamında fastPay uygulaması üzerinden yapılan 100 TL altı tutardaki Digiturk fatura ödemelerinde 5 TL, 100 TL üstü tutardaki Digiturk fatura ödemelerinde 10 TL iade yapılacaktır. İade tutarı 1 hafta içerisinde müşterilerin fastPay bakiyelerine yüklenecektir.
  • Kampanya 9.90 TL ve üstü paketlerin fatura ödemelerinde geçerlidir.
  • Bir kullanıcı bir fatura dönemi boyunca bir adet fatura ödemesi için iade alabilecektir.
  • fastPay ve Digiturk kampanya içinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.