fastPay ile Enerjisa enerji ödemeleri daha avantajlı!

fastPay ile Enerjisa elektrik faturalarını öderken hem 10 TL’ye varan iade almaya hem de hızlıca işlemlerini gerçekleştirmeye hazır ol.

fastPay uygulamasını günün her saati istediğin yerde kullanarak Enerjisa elektrik faturası ödeme işlemlerini hızlıca yapabilir ve avantajlardan faydalanmanın keyfini çıkarabilirsin.

fastPay ile komisyonsuz olarak ödemeni yapmak için istediğin bankaya ait kredi kartını hesabına tanımlayabileceğini ya da fastPay hesabından anında ödeyebileceğini unutma!

Tüm fastPay kampanyaları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Apple Store ve Google Play Store’dan fastPay’i indir, indirimli fiyatlardan faydalanmaya başla! Hemen şimdi hayatına fastPay kolaylıklarından bir tane daha kat çünkü fastPay’le olur!

fastPay’le elektrik faturası ödemek çok kolay

fastPay en başından beri müşterilerin hayatını kolaylaştırıyor ve ücretsiz hizmet sunmaya devam ediyor.

fastPay sayesinde istanbulkart yükleme, fatura ödeme, cep telefonuna TL yükleme, üye iş yerlerinde ödeme yapma gibi işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir ve bu işlemlerin tümünü komisyon ödemeden yapabilirsin.

Mobil dünyaya yeni bir soluk getiren fastPay şimdi de Enerjisa Elektrik abonelerinin yüzünü güldürecek.

(devamını oku)

Türkiye’nin 14 ilinde hizmet veren Enerjisa, 9 milyon abonesine fastPay iş birliği ile önemli bir tasarruf ve hızlı işlem fırsatı sunuyor.

İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere Ankara, Adana, Mersin gibi büyük şehirlerde ve daha birçok ilde elektrik dağıtım hizmeti Enerjisa tarafından sağlanıyor.

Bu reddedilemeyecek kampanya sayesinde de “Eyvah elektrik faturasını ödemeyi unuttum!” cümlesi tarih oluyor.

fastPay kullanıcıları günün her saati ücretsiz, komisyonsuz işlem yapmanın rahatlığını yaşıyor.

Sen de fastPay sayesinde, Enerjisa elektrik faturası ödemelerini hiç komisyon ödemeden, 7 gün 24 saat gerçekleştirebilir ve hayatını kolaylaştırmanın keyfini çıkarabilirsin.

Enerjisa elektrik faturalarını öderken fastPay’i kullanmaya hemen başlamak için ihtiyacın olan tüm bilgiler burada.

fastPay’e tanımlayacağın herhangi bir bankaya ait kredi kartınla ya da fastPay’e yapacağın nakit yüklemelerinle bu kampanyadan yararlanabilmen mümkün.

Üstelik ödemeni gerçekleştirirken fastPay avantajlarından da faydalanabileceksin.

fastPay kolaylığıyla, Enerjisa faturanı nasıl ödeyeceğini öğrenmek için aşağıdaki adımları takip etmelisin.

Diğer kampanyalardan haberdar olmak ve bankacılığın en hızlı haliyle tanışmak için fastPay’i hemen indir!

fastPay ile Enerjisa elektrik faturası nasıl ödenir?

 • fastPay uygulamasına üye olurken oluşturduğun pin kodu ya da çizgir ile giriş yap. (Eğer bu fastPay’e ilk girişinse kayıt ol butonuna basarak üyeliğini oluştur.)
 • Fatura ve Ödemeler alanından yeni işlem menüsüne gelerek “elektrik faturası” seçeneğine tıkla.
 • “Kurum adı giriniz” alanına geldikten sonra Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Satış A.Ş. ,Enerjisa İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş. veya Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş.’den birini seç.
 • İşletme kodu ve abone numarası bilgilerinle ödeme işlemini hızlıca gerçekleştir.
 • Üstelik dilersen sonraki işlemlerin için işletme kodu ve abone numarası bilgilerini kaydedebilir ve gelecekteki fatura ödeme işlemlerini ışık hızında gerçekleştirebilirsin.

İşte fastPay ile Enerjisa elektrik faturanı ödemek bu kadar hızlı ve basit. fastPay’le elektrik faturası ödemek dâhil tüm işlemler, eskisinden çok daha kolay. fastPay sana sadece zaman kazandırmakla kalmıyor, cebini de düşünüyor. Enerjisa elektrik faturası ödemelerinin 10 TL’ye varan kısmını hesabına iade ediyor, avantaj dünyasının tadını çıkarmak da sana kalıyor.

Kampanya Koşulları:

 • fastPay ile Enerjisa Enerji arasındaki kampanya 14/01/2019 - 31/12/2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında fastPay uygulaması üzerinden Enerjisa Enerji faturasını ödeyen fastPay kullanıcıları fatura tutarının %10'unu iade alma hakkını kazanacaktır.
 • İade tutarı kullanıcı başına aylık 10 TL'yi; kampanya süresince 50 TL'yi aşmayacaktır ve fatura ödemesini takip eden bir hafta içerisinde kullanıcının fastPay bakiyesine yüklenecektir.
 • Kampanya; Enerjisa Başkent Elektrik Perakende Satış A.Ş. ,Enerjisa İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Perakende Satış A.Ş. ,Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş’de geçerlidir.
 • fastPay kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 5 Şubat – 31 Mart 2019 tarihlerinde DenizBank bireysel kredi kartlarıyla fastPay’den yapılan yüklemelerin 10%’u bonus olarak kredi kartlarına yüklenecektir. Bir müşteri ayda en fazla 10 TL bonus kazanabilecektir.
 • Kampanyaya tüm bireysel DenizBank kredi kartları dahildir. PTT Bonus, Business, İşletme, Tarım gibi ticari kartlar ve Paracard’lar dahil değildir.
 • fastPay’den DenizBank kredi kartı seçilerek yapılan fatura ödemesinde hak edilen bonuslar işlem sonrası 2 iş günü içerisinde yüklenecektir.
 • Bir müşteri tek seferde en fazla 750 TL’lik fatura ödemesi yapabilir. fastPay üzerinden ayda kişi başı kredi kartı ile yapılan ödemelerde 10 adet; fastPay hesaptan yapılan ödemelerde de 10 adet fatura ödeme limiti bulunmaktadır.