fastPay ile ulaşım kolaylığı seninle !

Eğer fastPay’liysen, hayat sana güzel. Çünkü fastPay’in kullanıcılarına sunduğu kolaylıkların ardı arkası kesilmiyor. Şimdiye dek düzenlediği kampanyalar ve sağladığı imkanlarla hayatını kolaylaştıran fastPay, bu kez de online Kentkart yükleme kolaylığını cebine taşıyarak sana bir güzellik daha yapıyor!

Yetmezmiş gibi gerçekleştireceğin ilk yükleme ile bir de 10 TL hediye kazanacaksın! Ayrıca fastPay üzerinden DenizBank Kredi kartın ile yapacağın ilk yüklemene ilave 5 TL fastPay’den hediye!

Kentkart kampanyası hangi şehirlerde geçerli?

Şehir içi seyahatin anahtarı Kentkart; Antalya, Adana, Bandırma, Burdur, Çanakkale, Edirne, Ereğli, İnegöl, Kocaeli, Mersin, Muğla, Niğde, Ordu, Sivas ve Yozgat’da, yani Türkiye’nin dört bir köşesinde ayakları yerden kesiyor.


Eğer hala daha fastPay’i kullanmaya başlamadıysan, hemen şimdi App Store veya Google Play Store üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak indirerek fastPay’li olmayı daha fazla geciktirmemelisin.

fastPay ile gezmelere doyamayacaksın!

Türkiye’nin birçok şehrinde ulaşımda her türlü kapıyı açan Kentkart’a, fastPay üzerinden dilediğin kredi kartını ekleyerek masrafsız yükleme yapabileceğin günlere hoş geldin!

Kentkart dolum noktalarında beklediğin sıralar, Kentkart bakiye yüklemeni gerçekleştiremediğin için kaçırdığın otobüsler, en kötüsü de Kentkart bakiyen yeterli değilken otobüsün içinde yankılanan o acı ses ve seni seyreden yolcuların bakışları eşliğinde boynun bükük otobüsten inerek kan ter içinde Kentkart dolum noktası aradığın o kara günler geride kaldı.

Neyse ki bu günler artık sadece hatıralarında yaşayacak; çünkü Kentkart’ına kolayca para yüklemeni sağlayan fastPay ile artık ipler senin elinde! Kentkart’ına fastPay üzerinden para yüklediğin zaman hiçbir masraf ödemeyerek işlemini komisyonsuz gerçekleştireceksin.

fastPay ile Kentkart’a nasıl para yüklerim?

Herhangi bir bankanın kredi kartını fastPay hesabına tanımlayarak Kentkart yükleme işlemini gerçekleştirebilirsin.

Hiç kredi kartı kullanmayanların buruk bir hüzünle boyunlarını büktüklerini hisseder gibiyiz. Kredi kartı kullanmayanlar, başınızı dik tutun!

fastPay’i telefonuna indirmiş olman ve fastPay hesap bakiyende yükleme yapmanı sağlayacak miktarda para bulundurman, işlemi gerçekleştirebilmek için yeterli.

Peki bu işlemi nasıl yapacaksın? İzleyeceğin adımlar oldukça basit:

 • fastPay’i aç.
 • Ekranın sol alt köşesinde bulunan otobüs resmine bas.
 • İlk kez yükleme yapıyorsan Kentkart’ın üzerindeki numarayı ve yüklemek istediğin tutarı gir ve dilersen Kentkart’ını kaydet.
 • fastPay’e tanımladığın kredi kartlarından birini seç (Eğer canın kartla ödemek istemezse fastPay bakiyeni de kullanabilirsin).
 • Yüklediğin tutarın karta yansıması için şimdi tek yapman gereken otobüslerdeki kart okuyuculara veya duraklarda bulunan Bakiye Göster cihazlarında “Online Dolum” butonuna basıp kartını okutmak!
 • Daha önce fastPay üzerinden Kentkart yüklemeni yaptıysan, direkt kartını seçerek yüklemeni yapabilirsin.

fastPay ile Kentkart bakiyemi nasıl öğrenirim?

Yola çıkman gerekli ancak Kentkart’ında para var mı hatırlamıyorsun. Bakiyeni öğrenmek için dolum noktalarına gitmeyi aklından bile geçirme! Çünkü fastPay üzerinden dilediğin zaman bakiyeni öğrenebilirsin. Bunun için fastPay’e Kentkart numaranı girip kartını tanımlaman yeterli, otomatik Kentkart bakiyen ekranda beliriveriyor. Sen de hayatına es vermeden yoluna devam ediyorsun.

Kampanya Koşulları :

 • fastPay Kentkart yükleme kampanyası 28 Mayıs- 30 Eylül 2019 tarihi arasında geçerlidir.
 • Bir fastPay kullanıcısı kampanya boyunca bir kez 10 TL kazanma hakkına sahiptir.
 • Kazanılan tutarlar 1 hafta içerisinde kullanıcıların fastPay bakiyelerine yüklenecektir.

DenizBank Bireysel Kredi Kartları ile yapılan yüklemeler;

 • 28 Mayıs- 30 Eylül 2019 tarihlerinde DenizBank bireysel kredi kartlarıyla fastPay’den ulaşım kartlarına yapılan ilk yüklemede 5 TL iade yapılacaktır. Daha önce fastpay’den Denizbank kredi kartıyla ulaşım kartlarına yükleme yapmış müşteriler kampanyadan indirim kazanamaz.
 • fastPay’den daha önce ilk kez ulaşım kartlarından istanbulkart yüklemesi yapmış kişiler Kentkart yüklemelerinde 5 TL indiriminden faydalanamaz.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşteri azami 5TL indirim kazanabilir.
 • Kampanya sadece Denizbank bireysel kredi kartlarından yapılan yüklemeler için geçerlidir.
 • Kampanyaya tüm bireysel DenizBank kredi kartları dahildir. PTT Bonus, Business, İşletme, Tarım gibi ticari kartlar ve Paracard’lar dahil değildir.
 • fastPay üzerinden yapılan ulaşım kart yüklemelerinde, hatalı karta yapılan yüklemelerden fastPay sorumlu değildir.
 • fastPay’den DenizBank kredi kartı seçilerek yapılan ulaşım kart yüklemelerinden hak edilen indirimlerin aylık yükleme tarihleri şu şekildedir:

Mayıs ayı ödül yüklemesi: 12 Haziran 2019

Haziran ayı ödül yüklemesi: 12 Temmuz 2019

Temmuz ayı ödül yüklemesi: 9 Ağustos 2019

Ağustos ayı ödül yüklemesi: 12 Eylül 2019

Eylül ayı ödül yüklemesi: 11 Ekim 2019