fırsatbufırsat'ta ekstra fırsat fastPay'le olur!

Hayatı kolaylaştırma vizyonu temel alınarak geliştirilen fastPay ile online işlemler son derece hızlı ve kolay biçimde gerçekleştiriliyor. Dilediğin yerde ve dilediğin zamanda, herhangi bir kredi kartı ile para yükleme dâhil pek çok işlemi yapmaya imkân veren fastPay, sunduğu fırsatlarla kullanıcılarını cezbediyor. fastPay'in avantajlarından biri de www.firsatbufirsat.com özelinde kullanıcılara sağladığı imkânlar oluyor. Fırsatbufırsat fastPay kampanyası ile ödeme kolaylığı, hediye TL olanağı, restoran fırsatları ve daha nicesi seni bekliyor.

Fırsatbufırsat.com Kampanyası Nedir?

fastPay ile firsatbufirsat.com içerikleri çok daha avantajlı ve uygun bir hâl alıyor. fastPay kullanıcıları, Türkiye genelindeki ve yurt dışındaki pek çok etkinlik ve seçeneği uygun koşullarla sunan fırsatbufırsat'ın avantajlarından en iyi şekilde yararlanıyor. www.firsatbufirsat.com’da çocuklara yönelik çeşitli imkânlardan tiyatro, konser ve sinema seçeneklerine; kahvaltı, masaj, yemek, güzellik ve sağlık olanaklarından tur, aktivite ve otel hizmetlerine değin geniş bir etkinlik ve fırsat listesi bulunuyor.

Hayatı oldukça kolaylaştıran fastPay ile pek çok iş ve işlem hızlı ve zahmetsizce yapılabiliyor. fastPay ile fırsatbufırsat kampanyası dahilinde avantajlı bilet seçenekleri ve fatura ödeme de dâhil onlarca seçenek kullanıcıya sunulmuş oluyor.

fastPay mobil uygulamasını indirmek için;

Fırsatbufırsat.com Kampanyası Koşulları Nelerdir?

  • Ocak ayı itibari ile; 5 ay sürecek kampanya boyunca aylık 5 TL iade, kampanya boyunca maksimum 20 TL iade.
  • Kampanya tarihi: 01 Ocak - 31 Temmuz 2019
  • Kampanya 01 Ocak - 31 Temmuz 2019 tarihleri arasında www.firsatbufirsat.com web sitesi ya da mobil uygulamasından fastPay ile yapılacak ilk 5 TL ve üzeri ödemelerde 5 TL iade kazan!
  • Kampanyadan faydanabilmek için web sayfası ve mobil uygulamasında ödeme sayfası ekranında fastPay ile ödeme seçeneğini tıkla ödemeni hızla gerçekleştir.
  • İade tutarı en geç 1 hafta içerisinde müşterilerin fastPay bakiyelerine yüklenecektir.
  • Kampanya boyunca her ay ilk 5 TL ve üzeri fastPay ödemelerinde 5 TL kazanım devam edecektir.
  • DenizBank kampanya içinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.