fastPay’den Kahve Dünyası’nda Nefis Fırsat

Kahve içmeden güne başlayamayan, güzel bir sohbeti kahvesiz eksik bulan ve kahveyi hayatının olmazsa olmazı yapanlar, Kahve Dünyası’na bekleniyorsunuz! Kahve Dünyası fastPay kampanyası ile hem kahveni şıp diye ödüyor hem de ilk yaptığın ödemen ile 10 TL hediye kazanıyorsun. E daha ne olsun?

Kahve Dünyası ödemende 10 TL hediye!

Türk kahvesi, filtre kahve ya da espresso; yanında bir de çikolata ya da serin bir dondurma... fastPay Kahve Dünyası kampanyası ile kahvenin her türlüsünün keyfini doyasıya çıkarabilirsin. Vakit ödeme vakti olduğunda ise fastPay’i açar, telefonunu yan çevirir ve QR kodunla ödemeni anında yaparsın. İlk aldığın kahvenin ardından 10 TL de hediyemiz olur. Üstelik kahve tutkunlarını tam kalbinden vuran bu kampanya, Türkiye’nin dört bir yanında 34 ilde 200’den fazla Kahve Dünyası mağazasında geçerli. Sana bir tek bu fırsatın tadını çıkarmak kaldı!

Kahve Kokulu Kampanya Koşulları:

 • fastPay ve Kahve Dünyası arasındaki kampanya 09.09.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında geçerli.
 • Kampanyadan tüm fastPay kullanıcıları faydalanabilir. Ancak 10 TL’lik hediye yalnızca ilk ödemelerde geçerlidir. Anlayacağın bir kullanıcı kampanyadan yalnız bir defa faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında fastPay uygulaması üzerinden Kahve Dünyası’nda yapılan ilk ödeme ile alacağın 10 TL’lik iade, bir hafta içinde fastPay bakiyene yüklenir.
 • Kampanya Kahve Dünyası Ankara Ekonomi Bakanlığı, Kahve Dünyası Eminönü, havaalanı noktaları, cornerlar ve metro istasyonları mağazalarında geçerli değildir.
 • fastPay ve Kahve Dünyası kampanya içinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya sonunda kazanılan ve 3 ay boyunca kullanılmayan hediye TL tutarları fastPay tarafından geri alınabilir.

fastPay’liyim ama QR kodu oluşturmayı bilmiyorum...

Hiç merak etmeyesin! Pek çok yerde sabit ödeme kolaylığı sağlayan QR kod ile ödeme işlemlerini gerçekleştirmek çok kolay:

 • Telefonunu eline al ve fastPay’i aç ve telefonunu yan çevir. İşte bu kadar!
 • Dilersen de fastPay’e giriş yaptıktan sonra ana sayfada bulunan “QR ile Öde” sekmesini kullanarak QR kodunu bir çırpıda oluşturabilirsin.
 • Ancak unutmamalısın ki ürettiğin QR kodun Külkedisi gibidir. 1 dakikadan sonra balkabağına dönüşüp kullanılmaz olur. Fakat sen yine de üzülme. Çünkü kod kendini yenileyerek farklı bir QR kod oluşturur.
 • Ödeme yapmak için oluşturduğun QR kodunun bulunduğu ekranı, ödeme kaynağı seçili şekilde (hesabına kayıtlı kredi kartı ya da fastPay bakiyen arasından seçim yapabilirsin) kasiyere gösterdikten sonra kod, QR kodu okuyucusu tarafından okunacak.
 • QR kodu okutulduktan saniyeler sonra ise ödeme işlemin tamamlanmış olacak!

Telefonunu yan çevirerek QR kodu oluşturmak isteyenlere bir hatırlatma: Bu çok havalı hareketi yapabilmen için ekranı yan çevirebiliyor olman gerekir. Bunun için de telefonunun otomatik ekran döndürme fonksiyonunu açmayı unutmamalısın. Sonra “Vay efendim neden ben QR kodu oluşturamıyorum?” olmasın.