Ücretsiz Para Gönderme fastPay’le Olur!

Kabul edelim, hepimiz biraz unutkan veya dalgın olabiliyoruz ama artık cüzdanını unuttuğunda ya da banka kartını kaybettiğinde mağdur olma devri fastPay ile sona eriyor. fastPay, herhangi bir hesaba para transferi ya da cebe para gönderme için bir banka hesabın olması gerekliliğini ortadan kaldırıyor.

Tüm bunların yanı sıra fastPay, kendi belirleyeceğin şifren ve yine sana özel ÇizGir desenin sayesinde 3. kişilere ve art niyetli kullanımlara karşı önlemini de alıyor. Güvenli ve kolay bankacılığın keyfini sürmeye başlamak için hemen sen de fastPay’i indir, kolaylıklar dünyasına kocaman bir adım at!

Google Play Store ya da App Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğin fastPay uygulamasıyla hayatını kolaylaştırabilir, 7 gün 24 saat dilediğin kişiye ücretsiz para gönderebilirsin.

Uygulamayı telefonuna indirdikten sonra ise yapman gerekenler çok basit. Talep edilen kişisel bilgilerini girip şifreni belirledikten sonra dilediğin bankanın kredi kartını uygulamaya ekleyebilir, favori kartın olarak belirleyebilirsin.

Kredi kartından gerçekleştireceğin para gönderme işlemlerinde ise kartına ait bankanın belirlediği nakit avans ücretini ödemen gerekir. Eğer hali hazırda DenizBank kullanıcısı isen vadesiz hesabını uygulama ile eşleştirerek ödeme ve transfer işlemlerini buradan da yapabilirsin. Bu sayede işlemlerini ışık hızında gerçekleştirebilir, dilediğin an cep telefonun üzerinden maillerini incelediğin gibi bakiye ve harcama hareketlerine de göz atabilirsin.

fastPay’le sadece cep telefonun yeter!

Aklında bazı sorular olduğunun farkındayız Sevgili fastPay’li, şimdi onlara cevap vermeye başlayalım. fastPay, cep telefonu numaranı banka hesap numaran gibi kullanmana izin veriyor kredi kartının hangi bankaya ait olduğuyla ilgilenmiyor. Tıpkı standart bir banka kullanıcısı gibi para göndermek istediğin kişinin adı, soyadı ve hesabına ait IBAN numarası veya karşı tarafın cep telefonu numarası ile gönderim yapabilirsin.

Havale ya da EFT yapacağın kişinin IBAN numarasını bilmiyor musun? Hiç önemli değil! IBAN numarası olmadan anında para transferi nasıl yapılır diye düşünmene hiç gerek yok! Hemen uygulamaya giriş yap, para göndermek istediğin kişinin telefon numarasını ve göndermek istediğin tutarı ilgili alanlara gir ve gönderimi onayla. Yani yalnızca para göndereceğin kişinin cep telefonunu bilmen para gönderim için yeter!

Para gönderimin ücretsiz olarak en güvenli şekilde gerçekleştirildi! Nasıl mı? İşlemi onayladığın an fastPay, para gönderimi yaptığın kişiye gönderdiğin parayı çekebilsin diye işleme özel bir şifreyi mesaj olarak attı.

Şunu söylemeden geçmeyelim; eğer iki taraf da fastPay uygulamasını kullanıyorsa bu şifre süresiz olarak geçerli oluyor. Ancak gönderdiğin kişi uygulamayı kullanmıyorsa bu süre 24 saatle sınırlı. O gün yağmur yağdı, gönderim yaptığın kişi otobüsü kaçırdı ya da sadece parayı herhangi bir DenizBank bankamatiğine uğrayarak çekmeyi unuttuysa 24 saatlik süre dolar dolmaz gönderim yaptığın bakiye hesabına iade ediliyor. Kısaca para herhangi bir nedenle gönderim yaptığın kişiye ulaşmadıysa kayıplara karışmıyor, işlemi tekrardan gerçekleştirebilmen için hesabına tekrardan yatırılıyor.

fastPay hafızasına güvenmeyenleri de unutmadı elbette. Para transferi yapacağın numaranın ezberinde olup olmaması fastPay için önemli değil. Uygulama üstünden telefonundaki rehbere kolayca erişebilir, birkaç dokunuşla ilgili alana numarayı ekleyebilirsin. Üstelik düzenli olarak aynı kişiye aynı miktarda para gönderiyorsan işlemi “Hızlı İşlem” olarak ekleyebilir, anında para transferi işlemine çok daha fazla hız katabilirsin.

Anında para transferi yaptığın zamanlarda imdadına yetişen fastPay, işlem yapacağın zaman hesabın DenizBank’a ait olması ya da gönderim yapacağın kişinin herhangi bir bankada hesabı olup olmamasıyla ilgilenmeden bu işlemi ücretsiz şekilde gerçekleştirir. 7 gün 24 saat dilediğin IBAN ya da cep telefonu numarasına gönderim yapmak için sadece fastPay uygulamasının yüklü olduğu bir cep telefonuna ihtiyaç duyarsın. Üstelik para göndermek istediğin kişinin fastPay kullanması bile gerekmez.

Uygulamaya dilediğin yerde kendi belirlediğin şifre ya da ÇizGir deseniyle girebilir, birkaç saniye içerisinde anında para transferinin yanı sıra aklına gelebilecek birçok işlemini gerçekleştirebilirsin. Para transferi için hesaba ya da cebe herhangi bir ücret ödemez, ayrıca fastPay’e özel fırsatlardan yararlanarak hayatını oldukça kolaylaştırabilirsin! fastPay’le para göndermek sence de çocuk oyuncağı değil mi fastPay’li?