Türkiye'de Bir İlk Daha: fastPay İle Nakitsiz Stadyum

Ödeme işlemlerinde zaman tasarrufu sağlayan teknolojileriyle gündeme gelen fastPay, kullanıcıların hayatını kolaylaştıran ilklerine bir yenisini ekliyor.

fastPay'in Galatasaray ile birlikte Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda başlatacağı yeni uygulama, futbolseverler için adeta bir devrim niteliğinde.

"Nakitsiz Stadyum" fikrinden yola çıkılarak taraftarlar, spor kompleksi içindeki neredeyse tüm ihtiyaçlarını kolayca karşılayabiliyor. Böylece zaman kayıpları, nakit ve bozuk para taşıma stresi ortadan kalkarken, yanında cüzdan taşımadan futbolun tadına varmanın önü açılıyor. fastPay avantajları bununla da sınırlı kalmıyor! Sen de hemen fastPay’i indir, statta cüzdanına ihtiyaç duymadan hızlı ve kolay bir şekilde ödemeni yap, 100 TL’ye varan iadeyi kap.

Nakitsiz Stadyum Nedir?

 • fastPay, Galatasaray spor kulübü ile birlikte stadyum deneyimini yeniden şekillendiriyor. Stadyum içinde birçok noktada hizmet ve ürün almak için nakitsiz ödeme yapmayı sağlayan uygulama, nakit ve bozuk para taşıma derdine son veriyor. 2018-2019 sezonunda Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nin tamamında uygulamaya sokulan Nakitsiz Stadyum projesi 2019-2020 sezonunda da devam ediyor.
 • fastPay üye iş yerleri ile anlaşmalı yerlerde geçerli olacak nakitsiz ödeme kolaylığı, on binlerce taraftarın birçok işlemini çok daha kolay ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmesi için hayata geçiyor. Anlaşmalı yerlerde geçerli temassız ödeme kolaylığı, özellikle büyük derbilerin kalabalık atmosferinde nakit ve bozuk para taşıma derdini ortadan kaldırmayı ve futbol severlere benzersiz ve çok daha hızlı bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

fastPay'le Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde Nasıl Ödeme Yaparım?

Nakitsiz ödeme, akıllı telefonlar üzerinden gerçekleşen yenilikçi, hızlı ve temassız bir ödeme sistemi. fastPay ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde yer alan ve nakitsiz ödeme hizmeti sunan işletmelerde hızlı ödeme gerçekleştirebilirsin.

fastPay ile ödeme yapmak için ilk olarak fastPay uygulaması üzerinden, Ali Sami Yen Spor Kompleksi içinde yer alan anlaşmalı yerlerde fastPay üzerinden kredi kartını ya da hesabını kullanarak ürettiğin QR kodu kasiyere göster. Böylece stadyum içindeki atmosferin tadını çıkarabilir, derbi heyecanını doyasıya yaşayabilirsin. Üstelik fastPay ayrıcalıklarından DenizBank müşterisi olsun ya da olmasın herkes yararlanabiliyor. Dilediğin kredi kartını fastPay'e ekleyerek hayatına hız ve kolaylık katabilirsin.

fastPay Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nde Hangi Noktalarda Geçerli?

fastPay, Ali Sami Yen Spor Kompleksi'ndeki çok sayıda anlaşmalı iş yerinde geçerli. fastPay'i yeme-içme seçeneklerinden mağazalara çok sayıda işletmede kullanabilirsin.

fastPay uygulamasıyla Ali Sami Yen Spor Kompleksi'ndeki tüm ödeme işlemlerini nakit kullanmadan tamamlayabilir, tüm vaktini daha çok eğlenerek ve heyecan dolu atmosferin tadını çıkararak yaşayabilirsin. Stadyumda fastPay'in geçerli olduğu Baget Büfe, Simit Sarayı, Backhouse, Workinton, Gelik Restaurant, GS Store ve GS Müzesi'nde ödeme işlemlerini yanında nakit taşımadan kolayca gerçekleştirebilirsin.

İstanbulkart ve fatura ödeme altyapısıyla hayatı kolaylaştıran nakitsiz ödeme teknolojisi fastPay, Galatasaray Spor Kulubü ile zamanını daha iyi kullanman ve birçok işlemi nakit kullanmadan tamamlaman için yenilikçi çözümler sunuyor. Yeni teknolojilerle hayata hız katan fastPay'i hemen akıllı telefonuna indir, mobil dünyanın konforunu sen de yaşa.

Kampanya Koşulları :

 • fastPay’in Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyum içindeki nakitsiz stadyum kampanyası 06.03.2019- 30.06.2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Stadyumda fastPay'in geçerli olduğu Baget Büfe, Simit Sarayı, Backhouse, Workinton, Gelik Restaurant, GS Store ve GS Müzesi'nde ödeme işlemlerini yanında nakit taşımadan kolayca gerçekleştirebilirsin.
 • Stattaki anlaşmalı yerlerde fastPay ile yapacağın ilk alışverişinde fastPay’den 10 TL iade!
 • İlk ödemende kazandığın 10 TL’ye ek olarak tüm işlemlerinde ödemenin %10’u kadar daha iade kazanabilirsin, bu şekilde kazanabileceğin iade tutarı 40 TL’yi aşamayacaktır.
 • İlk ödemeden kazandığın 10 TL + ödemelerinin %10’undan kazandığın 40 TL ile toplamda maksimum 50 TL kazanabilirsin.
 • Alışverişini DenizBank GS Bonus kredi kartı ile yaparsan fırsatlar bununla sınırlı değil! İlk ödemenden kazanacağın 10 TL ve tüm alışverişlerinden kazanacağın tutarın %10’u kadar kredi kartına iade senin! %10 iade ile kazanabileceğin maksimum iade tutarı 40 TL’yi aşamayacaktır.
 • Stattaki ödemelerinde GS Bonus kampanyasından ilk ödemende kazanacağın 10 TL + ödemelerinin %10’undan kazandığın 40 TL ile toplamda maksimum 50 TL kazanabilirsin.
 • Bir kullanıcı kampanya süresi boyunca maksimum 100 TL kazanabilir. Tüm iadeler ödemeyi takiben 1 hafta içerisinde kullanıcının fastPay hesabına yüklenir.
 • fastPay kampanya içinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya sonunda kazanılan ve 3 ay boyunca kullanılmayan hediye TL tutarları fastPay tarafından geri alınabilir.