Hakkımızda

 

fastPay 2012 yılından bu yana DenizBank'ın yenilikçi vizyonunun bir ürünü ve açık bir ödeme platformu olarak mobil kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Kullanıcılarına pratik bir deneyim sunan fastPay, cüzdan taşıma derdini ortadan kaldırıyor. Dilediğiniz yerden 7/24 ücretsiz olarak para gönderme ve üye işyerlerine ödeme imkanı sunuyor.

Tüm banka ve gsm operatörü müşterilerinin kullanabileceği bir uygulama olan fastPay, kullanım ağını her geçen gün genişleterek daha geniş kitlelere hitap ediyor ve kullanıcıların farklı sektörlerde ödemenin hızına ve konforuna kavuşmalarını sağlıyor.

fastPay'in yenilikçi özellikleri DenizBank'ın 2014 senesinde BAI-Finacle tarafından “Dünyanın En Yenilikçi Bankası" ve 2015 senesinde EFMA Accenture İnovasyon Ödülleri'nde “Küresel Çapta İnovasyona Önderlik Eden Kurum" seçilmesinde çok büyük rol oynadı.

Başarılarımız

2016 GARTNER EYE ON INNOVATION AWARDS / EYE ON INNOVATION AWARD CATEGORIES - MOST

INNOVATIVE DIGITAL BUSINESS MODEL - 2.nd

2015 MPE Awards / Mobile Payment – WINNER

2015 EFMA & Accenture Disribution & Marketing Innovation Awards/ Best Customer Experience - WINNER

2014 PayBefore Awards (USA)/ Most helpful pre-paid product -Best in Market Mover WINNER

2014 PayBefore Awards (Europe)/ Market Mover-Best in Market Mover WINNER

2014 PayBefore Awards (Europe)/ PrePaid with Soul -WINNER

2014 EFMA Awards / Costumer Experience - WINNER

2014 Pay Before Awards / Market Mover - WINNER

2014 Stevie Awards / Financial Services - BRONZE WINNER

2014 Stevie Awards / Financial Services, Software-Electronic Commerce Solution,

2014 Stevie Awards / Product Development-Management Department or Team of the Year- BRONZE STEVIE WINNER

2014 Financial World Innovation Awards / Best Payment Initiative - FINALIST

2014 Financial World Innovation Awards / Mobile Banking - FINALIST

2013 The Banker's Innovation Awards/ Innovation in Mobile Banking: First Prize - WINNER

2013 The Banking Technology Awards / Best Payment System Intiative– Grand Prize - WINNER

DenizBank, gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlama hedefi ile bir kamu iktisadi teşebbüsü olarak 1938 yılında kurulmuştur. 1997 yılının başında, bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi'nden satın alınan DenizBank’ı, Avrupa'nın önde gelen finans gruplarından Dexia Ekim 2006’da bünyesine katmıştır. 6 yıl boyunca Dexia’nın ana hissedarlığında faaliyetlerini sürdüren DenizBank, 28 Eylül 2012 itibariyle Rusya’nın en büyük ve köklü bankası Sberbank çatısı altında hizmet vermeye devam etmektedir. DenizBank, kısa süre içerisinde Türkiye’nin sayılı bankalarından biri haline gelmiştir. 2003 yılında çeşitli finansal hizmetleri aynı çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmak amacıyla DenizBank Finansal Hizmetler Grubu kurulmuştur. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun, Türkiye’nin 81 ilinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 745 şubesi ile 15 bine yakın çalışanı bulunmaktadır. DenizBank Finansal Hizmetler Grubu çatısı altında; DenizBank'ın yanı sıra yedi yerli, üç uluslararası finansal iştirak ile finansal olmayan beş yerli iştirak ve Bahreyn'de bir şube bulunmaktadır. DenizYatırım, Ekspres Menkul, Deniz GYO, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Destek Varlık Yönetimi; Intertech, DenizKültür, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş grubun yerli; Eurodeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleridir.