fastPay ile Üye iş Yerlerinde Hızlı Ödeme Yap

 • NEREDE ÖDEYEBİLİRİM?

  FASTPAY İLE ÖDEME YAPMAK ÇOK KOLAY!

  Herhangi bir bankanın müşterisi olmadan cep telefonu numaranı hesap numaran yapan fastPay, hayatı senin için kolaylaştıran yenilikçi teknolojisi ile her zaman yanında!

  fastPay sayesinde ATM’den kartsız para çekebilir, iş yerlerinde nakit veya kartla uğraşmadan cepten hızlı ve güvenli ödeme yapabilir, kart bilgilerini girmeden güvenli bir şekilde internet alışverişlerini gerçekleştirebilir, 7/24 cepten cebe ücretsiz para gönderebilirsin.

 • NEREDE ÖDEYEBİLİRİM?

  fastPay ile cepten öde!

  Üye iş yeri ödemelerini fastPay ile yapabilirsin! Üstelik ödeme yapacağın fastPay üye iş yerini, bulunduğun yere olan uzaklıklarına göre listeleyebilir ya da isimlerini kullanarak arama yapabilirsin.

  Üye iş yerini seçtikten sonra, sıra ödeme şeklini belirlemeye geliyor. DenizBank müşterisi isen vadesiz hesabını tercih edebilir; fastPay bakiyeni kullanabilir veya hesabına kayıtlı herhangi bir bankaya ait kredi kartını seçerek de ödemelerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsin. fastPay uygulaması ile ödeme yapmak içinse şu adımları takip etmelisin:

  -Menüde “Ödeme Yap” butonuna dokun.

  -Ödeme yapmak istediğin iş yerini seç.

  -Ödeme yapacağın tutarı gir ve ödeme kaynağını belirt (Hesap/bakiye, kredi kartı)

  -Ödemeye onay ver.

  İşte bu kadar kolay ve kısa sürede ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Ayrıca uygulamaya giriş yapmana gerek kalmadan ana menüde ki “Ödeme Yap” butonunu kullanarak da 150 TL’ye kadar ödeme yapılabilirsin.

 • fastPay uygulamasını telefonuna App Store veya Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirdikten sonra dilediğin bankaya ait kredi kartını fastPay hesabına tanımlayabilirsin.

   

  Bunun için ana menüden “Kart Ekle” butonuna dokunarak ya da “Cüzdan” menüsünde yer alan “Hesap-Kart İşlemleri” seçeneğini kullanarak kredi kartı bilgilerini kaydetmen yeterli.