fastPay ile Vestel’de 3 ay koşulsuz değişim avantajıyla küçük ev aletlerini kaçırma.

vestel.com.tr’de yapacağın alışverişleri fastPay indirim kodu ile öde %10 indirim ve 10 TL iade kazan!

fastPay ile Türkiye’nin dayanıklı tüketim malları sektöründeki yerli teknoloji şirketi Vestel kalitesinden uygun fiyata faydalan!

fastPay uygulamasından alacağın indirim kodu ile Vestel web sitesinde küçük ev aletlerinden belli ürünlerde %10 anında indirim ve 10TL iade fırsatını kaçırma.

fastPay’i hemen yükle, fırsatlarla dolu fastPay dünyasına hemen katıl!

fastPay mobil uygulamasını indirmek için;

Kampanya Koşulları:

  • Vestel.com.tr'de fastPay'liler indirimli alışveriş yapacaktır. fastPay indirim kodu ile %10 anında indirime ek olarak fastPay bakiyelerine 10 TL iade yapılacaktır.
  • Kampanya 22.10.2018-30.11.2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kampanyadan sadece fastPay müşterileri faydalanabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen fastPay müşterileri, kendilerine SMS ve/veya push notification yoluyla iletilen veya fastPay uygulaması üzerinden aldıkları indirim kodlarını, Vestel.com.tr üzerinde ödeme yaparken kullanacaklardır.
  • Kampanyadan kazanılan indirim kodları sadece VESTEL ELMAS BUHARLI ÜTÜ, VESTEL V-FIT AKILLI TARTI, VESTEL VIYOLE SEYAHAT TIPI SAÇ KURUTMA MAKINESİ, VESTEL TARCIN T2600 BR GRANIT TOST MAKINESI, VESTEL ALİZE A7100 ELEKTRIKLI SUPURGE, VESTEL OPAL S500 BUHARLI ÜTÜ ürünlerinde olmak üzere en fazla 1 kez kullanılabilecektir.

Nasıl Ödeme Yapılır?

  • İndirimden faydalanabilmek için fastPay’den push notification ya da SMS ile gelen indirim kodunu ödeme anında girmek yeterli.