BigChefs’te fastPay’inle öde, %10 indirimi kap!

Hayatı kolaylık ve fırsatlarla yaşamaya alışmış olan fastPay'li, sana yeni bir müjdemiz var! İster öğle yemeğinde istersen de akşam yemeğinde gittiğin ve çok sevdiğin BigChefs'lerde artık ödeme yaparken %10 indirim fırsatından faydalanacaksın. Böylece hem mideni mutlu ederken hem de cebini mutlu etmenin gönül rahatlığıyla sofradan kalkabileceksin.

fastPay'i nasıl kullanacağınla ilgili detaylara hâkim değilsen merak etme. fastPay'in nasıl kullanılması gerektiğini senin için güzelce detaylandırdık, işte tam da burada. Hatta tüm kampanya ve fırsatlarımızı bir arada kolayca bulabilesin diye de ayrı bir sayfada topladık.

Fırsatlar sayfasına göz atarak, elektrik faturası ödemeden su faturasına, bilet alımlarından, istanbulkart yüklemelerine her konuda farklı avantajları takip edebilirsin. Tüm bu kampanyalardan faydalanarak harcamalarında tasarruf etmeni şiddetle tavsiye ediyoruz.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 31.01.2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • Hak kazanılan indirim, fastPay ile ödeme esnasında anında gerçekleşecektir.
  • fastPay ile bakiyeden, DenizBank bireysel kredi kartı veya diğer banka kredi kartlarından yapılan ödemelerde %10, Afili Bonus'la yapılan ödemelerde %15 ve Deniz Private kartla yapılan ödemelerde %20 indirim geçerlidir.
  • Yukarıda belirtilen DenizBank kartlarının dışında diğer DenizBank kredi kartları için indirim bulunmamaktadır.
  • DenizBank ve BigChefs dilediği zaman kampanyayı değiştirme ya da iptal etme hakkına sahiptir.