Hey fastPay’li yaz geldi!

Yıl boyu çok çalıştın, iş güç peşini bırakmadı artık eğlenme zamanı!

Sen de açık hava konserlerinde doyasıya eğlenmek istemez misin?

fastPay’in instagram hesabını takip et ve paylaşılacak BKM Açık Hava Konserleri postunun altına konsere gitmeyi en çok sevdiği arkadaşını etiketleyip, hangi konsere gitmek istediğini ve konser tarihini hashtag ile nedeniyle birlikte yorum yaz, çift kişilik konser bileti kazanma şansı yakala.

En sevdiğinle birlikte şarkılara eşlik etmek ve müzik zevkini yaşamak fastPay’le olur!

Koşullar :

Kampanya tarih aralığımız : 01.07.2019 - 07.07.2019

Kurgu: Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, www.instagram.com internet sitesine giriş yaparak DENİZBANK A.Ş. için düzenlenecek yarışmada, @fastpayapp Instagram hesabını takip eden ve @fastpayapp Instagram hesabından paylaşılacak postun altına konsere gitmeyi en çok sevdiği arkadaşını etiketleyip, hangi konsere gitmek istediğini ve konser tarihini hashtag ile nedeniyle birlikte yorum yazanlar yarışmaya katılmış sayılacaktır. Katılım değerlendirme sonunda aşağıdaki konser başına 1 kişiye 2'şer adet konser bileti Denizbank A.Ş'den verilecektir.


Diğer Önemli Hususlar :

 • Kampanyaya www.instagram.com/fastpayapp internet sitesinden yapılan katılımlar ücretsizdir.
 • Talihlilerin ulaşımı kendilerine aittir.
 • Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
 • Katılımcılar sadece kendileri adına yarışmaya katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz.
 • Genel Ahlak kurallarına aykırı paylaşımlar yarışmaya dâhil edilmeyecektir.
 • Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması, vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek sorunlardan ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmeyecektir.
 • 18 yaşından küçükler ve DENİZBANK A.Ş. çalışanları düzenlenen piyango ve yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir
 • Kazanılan konser biletleri konser günü Harbiye DenizBank Masası’ndan verilecektir. Kazananların kimlik teyidi ile çift kişilik biletlerini konser başlangıç saatinden en geç yarım saat önce alması gerekmektedir
 • Biletler konser günü alınacaktır. Konser başlangıç saatine kadar alınmaz ise biletler geçersiz olacaktır.
 • Kampanya sonunda kazanılan ve 3 ay boyunca kullanılmayan hediye TL tutarları fastPay tarafından geri alınabilir.

DenizBank personeli kampanyadan muaftır.