Sinema keyfini fastPay’le çıkarmanın tam sırası!

Cepten cebe para gönderme işlemlerinde gözün kapalı güvendiğin fastPay, sosyal hayatını da renklendiriyor! Hayatını kolaylaştırmayı kendine misyon edinmiş fastPay uygulamasıyla satın alacağın Cinemo salonlarında oynayan sinema filmi biletlerine 5 TL iade kazanabilirsin. Üstelik indirimli fiyatlardan faydalanman için ne çekilişe katılmana ne de çok sayıda bilet almana gerek var. Herhangi bir seansta alacağın tek kişilik biletinin dahi 5 TL’si fastPay’den hediye!

Sevgili fastPay’li, bu fırsattan faydalanabilmen için tercih ettiğin Cinemo gişesinde, ödemeni fastPay’le yapacağını belirtmen yeterli olacak. fastPay uygulamasına tanımlamış olduğun herhangi bir bankaya ait kredi kartınla alacağın sinema bileti sayesinde hem para iadesinden faydalanacak hem de elini cüzdanına götürmeden tek tuşla satın alma işlemini tamamlayacaksın.

Seni düşünen hızlı ve pratik alışveriş çözümü fastPay, özel avantajlar ve ayrıcalıklar tanıyan kampanyalı ödeme seçenekleriyle de kazançlı alışverişin kapısını aralıyor. fastPay mobil uygulamasını App Store’dan ya da Google Play’den kolayca indirebilir ve Cinemo salonlarında geçerli bu özel fırsattan hemen faydalanabilirsin.

Kampanya Koşulları:

  • Kampanya süresince bir kullanıcı fastPay kullanarak ödediği Cinemo biletinden her ay maksimum 1 kez , aynı gün içinde 5 TL iade alacaktır.
  • Kampanya 22/04/2019 – 31/10/2019 tarihleri arasında GRAND PERA CINEMO BEYOĞLU ve BULVAR 216 CINEMO ATAŞEHİR sinema gişelerinde fastPay ile sinema bileti alımlarında geçerlidir.

Nasıl Bilet Alırım?