Emekliler doya doya gezsin diye fastPay’den 70 TL hediye!

istanbulkart yüklemelerini fastPay ile yap 70 TL hediyeyi kazan!

Emekli maaşını DenizBank’a taşıyanlar DenizBank’da 450 TL’ye varan promosyona ek olarak fastPay’den ilk kez istanbulkart yüklemelerinde 70 TL hediye kazanıyor.

fastPay'i hemen indir, restoran, alışveriş ve fatura ödemelerinde avantajları kaçırma! Fırsatlarla dolu fastPay dünyasına hemen katıl !

fastPay mobil uygulamasını indirmek için;

Emeklilik Deniz'le Güzel!

Emeklileri her daim düşünen, onlara sağladığı fırsat ve avantajlarla kendilerini özel hissetmelerini sağlayan DenizBank, siz emeklileri bu ayrıcalıklı dünyanın bir parçası olmaya davet ediyor. Emekli maaşını 3 yıl boyunca DenizBank’tan alma sözü veren tüm emekliler, DenizBank’tan 450 TL’ye varan promosyon imkanı yakalamakla kalmıyor; istanbulkart yüklemelerini fastPay üzerinden yaptıkları takdirde ise 70 TL’lik hediyenin de sahibi oluyor. Üstelik kampanyaya katılabilmek için SSK, Bağkur ya da Emekli Sandığı emeklisi olman fark etmiyor.

DenizBank’ın 450 TL promosyon kampanyasına başvurmak ya da detaylı bilgi almak istiyorsan, dilediğin DenizBank şubesine uğrayabilir, işlem detaylarını öğrenebilirsin.

Kampanya Koşulları:

DenizBank ve fastPay’in işbirliğinde gerçekleşen bu avantajlı kampanyadan faydalanabilmek için takip etmen gereken adımlar ise oldukça basit:

  • Öncelikle 25/02/2019 – 31/07/2019 tarihleri arasında SGK’dan aldığın emekli maaşını DenizBank’a transfer etmen gerekiyor. Emekli maaşının 01/11/2019 tarihine kadar DenizBank’a yatacak olması, kampanyadan yararlanabilmen için yeterli.
  • Ardından fastPay uygulaması üzerinden istanbulkart yüklemeni yapmalısın. Kampanya tarihleri olan 25/02/2019 – 31/07/2019 günleri arasında ilk kez fastPay üzerinden istanbulkart yüklemesi yaptığında 70 TL fastPay bakiyene yükleniyor. 70 TL iade en geç 1 hafta içerisinde fastPay bakiyene yüklenecektir.

Üstelik emeklilerin doya doya gezmesini sağlayan kampanyanın sunduğu bu fırsattan yararlanabilmen için kartına yapacağın yüklemede minimum bir tutar yükleme şartına uymak zorunda değilsin. istanbulkart’ına yapacağın yüklemenin tutarı ne olursa olsun, 70 TL’lik ödül senin!

Kazandığın bu ödüle kavuşman ise çok uzun sürmeyecek. Maaşının hesabına yattığı ayı takip eden ay içerisinde 70 TL ödülün fastPay hesabına yüklenecek. Yalnız unutma; fastPay’ın avantajlı kampanyası boyunca yalnızca bir defa ve tek seferde 70 TL’lik ödülü kazanabilirsin.