Son zamanlarda iyi bir yaşam sürmek için vazgeçilmezimiz olan spor yapma trendinden moda da payını almış durumda. Spor ayakkabılar, rahat taytlar, bol tişörtler, sweatshirtler spor salonlarından sokaklara taştı. Sen de bu sokak modasına ayak uydurmayı seviyorsan fastPay Korayspor kampanyası ile sınırsız ve keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsin.

Kadın, erkek ve çocuk spor ayakkabılarının her çeşidini bulabileceğin, spor kıyafetleri arasından en iyilerini seçebileceğin Korayspor’da fastPay’le anında %15 indirimi kapar, indirimli tutar üzerinden de %10 iade kazanırsın.

Korayspor’da %15 indirim + %10 iade senin!

Korayspor mağazaları veya web sitesi üzerinden yapacağın kampanyasız ürün alışverişini fastPay ile ödersen anında %15 indirimi kaparsın. Üstelik alışveriş sonrasında indirimli fiyat üzerinden %10’luk tutar fastPay bakiyene iade edilir.

Kampanyalı ürünlerde %15 anında indirim geçerli olmayacak, ancak tutar üzerinden %10 iade hediyen daima seninle! Kampanya süresince fastPay kullanıcısı olarak ayda 1 defa bu indirimden faydalanabilirsin. Haydi yine iyisin!

Kampanya Koşulları:

  • fastPay ile Korayspor arasındaki kampanya 04.09.2019 – 31.12.2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyasız ürün alışverişini Korayspor mağazaları veya web sitesi üzerinden fastPay seçeneği ile ödeyen fastPay kullanıcıları anında %15 indirim ve indirimli tutar üzerinden %10 iade fırsatından yararlanır.
  • Korayspor’da mevcutta kampanyalı olan ürünlerde anında %15 indirim uygulanmayacak olup sadece tutar üzerinden %10 iade uygulanacaktır.
  • %15 indirim tutarı kampanyasız ürünlerde geçerli olup herhangi bir tutar sınırlaması yoktur.
  • %10 iade kampanyalı ve kampanyasız tüm ürünlerde geçerlidir ve maksimum 15 TL ile sınırlıdır.
  • Kampanya süresince fastPay kullanıcıları ayda 1 defa indirimden faydalanabilir.
  • Kampanya sonunda kazanılan ve 3 ay boyunca kullanılmayan hediye TL tutarları fastPay tarafından geri alınabilir.