fastPay ile fatura nasıl ödenir?

Fatura ödemenin sıkıcı bir iş olduğunu biz de biliyoruz sevgili fastPay’li… Bu yüzden de senin için fastPay’e yeni özellikler eklemeye sürekli devam ediyoruz. Sadece cep telefonunu kullanarak, nakit kullanmadan, sıra beklemeden en hızlı ve en güvenilir şekilde günlük işlemlerini yapabilmeni sağlayan fastPay uygulaması, hayatı senin için kolay bir hâle getirmek istiyor.

Sen de hemen şimdi fastPay uygulamasını indir; faturalarını 0 (sıfır) komisyon avantajı ile dilediğin zaman, dilediğin yerde, fastPay bakiyen, DenizBank vadesiz hesabın veya dilediğin bankaya ait kredi kartın ile öde!

fastPay ile fatura ödemek hem kolay hem avantajlı

Hayatın dinmek bilmeyen temposunda kısıtlı vaktini bir de ödemeler arasında kaybolarak harcama diye fastPay, avantajlı fatura ödeme kolaylığını telefonuna taşıyor.

Fatura ödeme merkezinde sıra beklemeden, nakit kullanmana gerek kalmadan telekomünikasyondan elektriğe, doğalgazdan suya kadar anlaşmalı firmaların tüm faturalarını fastPay uygulaması üzerinde kolaylıkla ödeyebilirsin. Faturan kesildikten sonra sisteme yansıyacak ve sen de ödemek istediğin faturayı seçerek kolayca ödemeni gerçekleştirebileceksin. Böylece gecikmelerin önüne geçerek kötü sürprizlere engel olabilirsin!

Komisyonsuz fatura fastPay ile ödenir!

“Zaten fatura ödüyorum üzerine bir de komisyon mu ödeyeceğim?” diyorsan çok haklısın. fastPay uygulamasını hemen indirip hayatını kolaylaştırmaya anında başlayabilirsin. Çünkü fastPay’li olduğunda, faturalarını dilediğin yerde dilediğin zamanda 0 (sıfır) komisyon avantajı ile ödersin. Uygulamada anlaşmalı kurumların listesini görüntüleyerek ödemelerini cüzdan bakiyenden, hesabına tanımlı dilediğin bankaya ait kredi kartından ya da ekli hesap bakiyenden gerçekleştirebilirsin.

Kredi kartı ile fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilmen için uygulamanın ana menüsünde bulunan “Kart Ekle” ikonuna dokunarak ya da “Cüzdan” menüsünde yer alan “Hesap-Kart İşlemleri” seçeneği üzerinden “Kart Ekle” adımını kullanarak dilediğin bankaya ait kredi kartını fastPay hesabına tanımlaman gerekiyor.

Tanımladığın kredi kartının sana ait olduğunu doğrulamak adına önce 1 TL’lik bir bloke konur. Bu blokenin teyidi için 3D Secure sayfasına yönlendirilirsin. Bankandan cep telefonuna gönderilen şifreyle doğrulamanı gerçekleştirebilir ve fastPay hesabına kredi kartı tanımlama işlemini tamamlayabilirsin. İşlemin sonunda 1 TL’lik bloke, kredi kartının hesap ekstresine bile yansımadan iptal olur.

Ayrıca DenizBank müşterisiysen mevduat hesabını fastPay’ine tanımlayabilir; fatura ödemelerinde bu mevduat hesabını da kullanabilirsin.

fastPay mobil uygulaması ile başka neler yapabilirim?

Hayatını kolaylaştıran fastPay’in avantajları komisyonsuz fatura ödeme imkânıyla sınırlı değil. Uygulama üzerinden hızlıca gerçekleştirebileceğin çok sayıda işlem var:

  • Herhangi bir bankanın müşterisi olmasan bile ATM’den kartsız para çekebilir,
  • Üye iş yerlerinde nakit veya kartla uğraşmadan cepten hızlı ve güvenli ödeme yapabilir,
  • QR kod ile anlaşmalı kurumlarda ödeme yapabilir,
  • 7/24 cepten cebe ücretsiz para gönderebilir,
  • istanbulkart’ına dilediğin zaman dilediğin para yükleyebilir,
  • Ali Sami Yen Spor Kompleksi’ndeki mağaza ve dükkânlarda fastPay’le alışverişlerini gerçekleştirebilir,
  • Cep telefonuna TL yükleyebilirsin.