Büyük şehirlerde bir yerden bir yere gitmek istemek, hesap yapmaya başlamak demek. Hangi yolu kullanman gerek, saat kaçta çıksan trafik daha az olur diye düşünür durursun. Metro mu daha mantıklıdır; yoksa otobüse binsen daha mı iyi olur? Taksi çağırayım desen, masrafı çok olur... fastPay’li olduğuna göre artık yolculuğun en kolay halini arayıp durmana gerek yok. fastPay Yolo kampanyası sayesinde aracın ayağına kadar geliyor. Kesintisiz ve konforlu bir yolculuğun keyfini çıkarırken büyük şehrin trafik derdi de seni hiç germiyor.

Peki Yolo kampanyası fastPay ile nasıl işliyor?

En hızlısından bir araca ihtiyacın var diyelim. Hemen giriyorsun Yolo uygulamasına. Yolo’nun doldurmanı istediği bilgi formunu doldurduktan sonra Yolo Çağrı Merkezi’nden gelen telefona ödemeni fastPay ile yapacağını söylüyorsun, ardından yolculuğun keyfini çıkarıyorsun. Üstelik yolculuğunun sonunda Yolo’dan anında %10’luk indirim ve indirime ek olarak fastPay bakiyene yolculuk tutarının %10’unu iade alıyorsun. Kampanya süresince fastPay kullanıcısı olarak ayda 1 kere indirimden faydalanabilirsin. Böylece hesaplı ve konforlu yolculuğun heyecanını kampanya boyunca her ay yaşayabilirsin.

Kampanya Koşulları:

  • fastPay ile Yolo arasındaki kampanya 04/09/2019 – 31/12/2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Yolo’dan alacağı ulaşım hizmetini fastPay ile ödeyenlere 10 TL’ye kadar %10 anında indirim uygulanır. İndirimli tutar üzerinden %10 iade kullanıcıların fastPay bakiyelerine yüklenir. Bakiyeye yüklenecek olan iade tutarı maksimum 10 TL’dir.
  • Kampanya süresince bir fastPay kullanıcısı indirimden ayda 1 defa faydalanabilir.
  • Kampanyadan faydalanmak için Yolo’nun yolculuk formunu doldurmak, ardından Yolo Çağrı Merkezi’nden gelen telefonda ödemenin fastPay ile yapılacağını belirtmek gereklidir.
  • fastPay ve Yolo kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • fastPay tarafından hediye edilen iade TL tutarı 3 ay kullanılmaz ise geri alınabilir.
  • Kampanya sonunda kazanılan ve 3 ay boyunca kullanılmayan hediye TL tutarları fastPay tarafından geri alınabilir.