fastPay QR ile Ödemeler Çok Daha Kolay!

Bir akıllı telefonun varsa pek çok işini halledebiliyorsun demektir. Ancak akıllı telefonunda fastPay uygulaması varsa, cebinde bir banka taşıyorsun demektir!

fastPay'le cüzdan taşıma derdin geride kaldı. Nakit kullanmadan, kredi kartının şifresini tuşlama zahmetinde bile bulunmadan QR kodunu oluşturup kartsız ödeme yapma kolaylığının tadını doyasıya çıkarabilirsin.

Ödememi QR kodla nasıl yaparım?

QR kodunu oluşturmak için fastPay’i açtıktan sonra telefonunu yan çevirmelisin. Kasiyer ya da garsona QR kodu kullanarak ödeme yapacağını belirttikten sonra, açtığın ekranda oluşan QR kodunun bulunduğu ekranı, işyeri seçili şekilde kasiyere ya da garsona gösterip yazmasını bekle; işte bu kadar basit! QR kodu kullanarak gerçekleştirdiğin tüm ödemelerini dilediğin gibi takip edebileceğini de söylemeden geçmeyelim. fastPay uygulamasına giriş yapıp “Geçmiş İşlemler” adımını takip edebilir, yaptığın tüm ödemelerin detaylarını dilediğin zaman görüntüleyebilirsin.

Ayrıca ana sayfada yer alan “QR ile öde” butonunu kullanarak da ödemeni yapabilirsin. Oluşturduğun QR kodun yalnızca 1 dakikalığına geçerli olduğunu da hatırlatalım. 1 dakikalık süreyi geçirirsen kod kendini yenileyerek farklı bir QR kod oluşturacak.

fastPay'i indir,

kolaylığın tadını çıkarmaya hemen başla!